Jedálniček

MŠ Bajzova:

Zákonní zástupcovia odhlasujú stravu:

• V pondelok alebo v deň, ktorý nasleduje po sviatkoch do 8:00

• V ostatné dni telefonicky  041 724 26 81 - ŠJ MŠ Bajzova deň vopred do 14:00

• V prípade choroby dieťaťa si môže prísť vyzdvihnúť zák. zástupca v čase od 11:00 - 13:00 stravu do vlastného obedára. (V čase mimoriadnej situácie do jednorazových nádob)

• Odobratie stravy je možné LEN v prvý deň choroby a LEN v tom prípade, ak túto skutočnosť ohlási vedúcej ŠJ v daný deň najneskôr do 11:00. Po tomto čase bude strava vydaná na duplu pre ostatné deti.

• Ak dieťa do MŠ nenastúpi zákonný zástupca uhrádza plnú stravnú jednotku. Ďalšie dni je povinnosťou zákonného zástupcu dieťa zo stravovania odhlásiť.

• Za neodobratú alebo včas neodhlásenú stravu sa náhrada neposkytuje. Odhlasovanie zo stravovania sa vzťahuje aj na dieťa v hmotnej núdzi.

• Dieťa sa neodhlasuje zo stravy u učiteliek na triedach.

Elok. prac. V. Javorku:

• Zákonní zástupcovia odhlasujú stravu cez www.strava.sk deň vopred do 13:30

• Zák. zást. si môže v prvý deň choroby vyzdvihnúť obed od 11:30 – 12:30 priamo v MŠ.

• Odobratie stravy je možné LEN v prvý deň choroby a LEN v tom prípade, ak túto skutočnosť ohlási MŠ V. Javorku 0911 337 883  v daný deň najneskôr do 11:00.

Jedálny lístok nájdete na facebookovej stránke MS Bajzova

Naša ŠJ pri MŠ ul. Bajzova 9 Žilina je zapojená do školského mliečneho programu a do školského ovocného programu.

Nariadenie vlásy SR č. 200/2019 Z.z. o poskytovaní pomoci na dodávanie a distribúciu ovocia, zeleniny, mlieka a výrobkov z nich pre deti a žiakov v školách, ktoré je účinné od 01.08.2019.